Site Loader
Języki obce
05-420 Józefów, ul. Zawiszy 42a

Terapia Tomatisa w gabinecie

Terapia Tomatisa
w gabinecie

Zapraszamy do naszego gabinetu na badanie wstępne i dalsze wizyty terapeutyczne. Mamy przytulne wnętrza i mnóstwo ciekawych zabawek edukacyjnych, które umilą dzieciom czas spędzony na treningu słuchowym.

Zapraszamy do naszego gabinetu na badanie wstępne i dalsze wizyty terapeutyczne.

Konsultant Tomatisa i dziecko w Gabinecie Wspomagania Rozwoju w Józwefowie

Zalety prowadzenia terapii
w gabinecie

Trening Tomatisa prowadzony pod okiem konsultanta w gabinecie często przebiega dla dziecka ciekawiej i korzystniej niż w domu. Dzieci mają do dyspozycji mnóstwo ciekawych gier i zabawek edukacyjnych, które dodatkowo wspomagają ich rozwój i rozwijają kreatywność. Dzieci nie nudzą się i chętniej realizują długie dwugodzinne sesje terapeutyczne.

Nasz gabinet

To przytulne miejsce położone w leśnym ogrodzie, z którego przy dobrej pogodzie, dzieci również mogą korzystać. Wnętrza gabinetu są kolorowe i przytulne, zachęcające do zabawy. Do dyspozycji dzieci są setki zabawek, puzzli, gier, kredek i przyborów plastycznych do kreatywnej i rozwijającej zabawy. Kładziemy duży nacisk na higienę wnętrz i wyposażenia, aby zapewnić wszystkim maksimum bezpieczeństwa.

Gabinet
Wnętrze gabinetu do terapii Tomatisa w Józefowie koło Otwocka
Stolik do zabaw plastycznych

Gdzie nas znaleźć?

Gabinet Wspomagania Rozwoju mieści się w Józefowie koło Otwocka, w sąsiedztwie miejscowości Radość, Stara Miłosna, Miedzeszyn, Wiązowna, Otwock, Anin czy Falenica. To zaledwie 20 minut drogi od Warszawy. Szczególnie łatwy dojazd mają mieszkańcy dzielnic: Ursynów, Mokotów czy Wawer. Zobacz jak dojechać >

Umów się na konsultację:
tel. 668 377 631
terapiatomatisa@gmail.com